HeimAndre tenesterKontakt oss

Kontakt oss

Fedje kommune sitt hovudnummer er 56165100 og epost er postmottak@fedje.kommune.no

Fedje kommunehus har postadresse Stormarkvegen 49, 5947 FEDJE.

Over vegen finn du sørviskontor, på adressa Stormarkvegen 47.

Sørviskontoret er ope mellom 9 og 15 mandag til fredag!

Treng du å få tak i nokon ved ei bestemt eining eller etat? Trykk på trekkspill-menyen for oversyn.

Administrasjon og kommunehus

Stian Herøy Ordførar

56 16 51 12 / 994 31 520 

stian.heroy@fedje.kommune.no

 

Gjermund Hagesæter Rådmann

56 16 51 06 93/ 934 20 679 

gjermund.hageseter@fedje.kommune.no

 

Dagrun Gunnarson Personalsjef og leiar fellestenester

56 16 51 07

dagrun.gunnarson@fedje.kommune.no

 

Signe Råheim Konsulent personal og arkiv

56 16 51 01

signe.raheim@fedje.kommune.no

 

Kristin Handeland Rådgjevar administrasjon

56 16 51 18

kristin.handeland@fedje.kommune.no

 

Økonomi

Bjarte Villanger Økonomisjef

56 16 51 04/99 24 46 11

bjarte.villanger@fedje.kommune.no

 

Beate Ophaug Økonomimedarbeidar/ lønn

56 16 51 03

beate.hop.ophaug@fedje.kommune.no

Teknisk avdeling

Øyvind Tolleshaug Teknisk sjef

56 16 51 13

oyvind.tolleshaug@fedje.kommune.no

 

Jan Torry J. Sande Samfunnsplanleggar

56 16 51 08

jan.torry.jenset.sande@fedje.kommune.no

 

Kultur

Henrik Dagestad- Dalhaug Kulturskulerektor

56 16 51 14

henrik.dagestad-dalhaug@fedje.kommune.no

 

Charlotte Vik Bibliotekssjef/ kommunikasjonsrådgjevar

56 16 51 11

charlotte.lilleheil@fedje.kommune.no / biblioteket@fedje.kommune.no

 

Helse og omsorg

 

Annika Tvedt Villanger Helse- og Omsorgssjef

56 16 51 16/ 

45416956

annika.tvedt.villanger@fedje.kommune.no

 

Ernst Horgen Kommuneoverlege

56 16 40 31

erhorgen@online.no

 

Kjersti Torstensen Helsesjukepleiar

56 16 51 17/ 40 80 27 56

kjersti.nilsen.torstensen@austrheim.kommune.no

 

Kristin Aase Fysioterapeut

56 16 51 52 40 43 84 94 

kristin.aase@fedje.kommune.no

 

Anita H. Villanger Leiar psykisk helse

56 16 51 15

anita.hatlem.villanger@fedje.kommune.no

 

Sandra Herøy Ruskonsulent

484 80 927

sandra.heroy@fedje.kommune.no

 

Sissel Marøy Jordmor

56 16 82 00

 

Tannlege:Hordaland Fylkekommune har avslutta tannhelsetilbod et frå klinikken på Fedje med verknad frå 01.07.2016. Dei som har rett til offentleg tannhelsetenest e må venda seg til tannklinikken på Lindås 56 36 02 17

 

Fedje sjukeheim

Hovudnummer Fedje sjukeheim 56 16 51 40

Nadine Gutte-Preusse Pleie- og omsorgsleiar

56 16 51 42

nadine.guttepreusse@fedje.kommune.no

 

Hildegunn K.Sivertsen Avdelingssjukepleiar

56 16 51 41

hildegunn.sivertsen@fedje.kommune.no

 

Fedje skule

Hovudnummer Fedje skule 56 16 51 20/ 966 25 266

SFO Fedje skule 56 16 51 30 95 33 44 10

 

Mona Vabø Rektor

56 16 51 21 

mona.vabo@fedje.kommune.no

 

Stine S. Nordby Ass.rektor og rådgjevar

56 16 51 23 

stine.nordby@fedje.kommune.no

 

Team 1 1.-4.klasse 56 16 51 31

Team 2 5.-7.klasse 56 16 51 29

Team 3 8.-10. klasse 56 16 51 27

Pauserom Fedje skule 56 16 51 28

Trådlaus Fedje skule 56 16 51 26

Bassenget Fedje skule 56 16 51 33

Fleirbrukshallen Fedje kommune 56 16 51 56

 

Fedje barnehage

Hovudnummer Barnehagen 56 16 51 36

 

Stine Waage Barnehagestyrar

56 16 51 35

stine.waage@fedje.kommune.no

 

Pauserom Barnehagen 56 16 51 37

Trådlaus Barnehagen 56 16 51 38/ 47 45 15 61

 

Diverse

Lensmann Nordhordland lensmannsdistrikt

56 16 83 50/ 02800

 

Øyvind Tolleshaug Brannsjef

56 16 51 13/ 45 26 15 02

oyvind.tolleshaug@fedje.kommune.no

 

NAV Sosiale tenester 55 55 33 33

 

Fagforbundet HTV Elin Øien

Unio HTV Yaroslav Borisov

Delta HTV Ilka Verhofstad

Sykepleierforbundet HTV Inger Herbst Nordland

 

 

Vaktelefonar

Ved brann: ring 110, sei kven du er og kor du ringer frå.

Ved akutt sjukdom: ring 113

Legevakt: Tlf 56 16 40 31

Då kjem du anten til vårt lokale legevaktkontor eller til Nordhordland legevakt.

Vil du ringa direkte til Nordhordland legevakt, må du ringa felles nasjonalt legevaktnummer:

116117.

 

Teknisk vakttelefon: Tlf. 56 16 51 69

Dette telefonnummeret kan kun nyttast i helgene.

Elles i veka må du nytta kommunen sitt ordinære nummer: 56 16 51 00

 


Sist oppdatert: 21.06.2021
Publisert: 31.10.2018